Highmaul Mythic 5/7

Uživatelský avatar
Scatha
Příspěvky: 243
Kontaktovat uživatele:

Highmaul Mythic 5/7

Příspěvek#1 » 19 pro 2014, 02:16

Jak už bývá zvykem každého contentu, tak zvláště u datadisku je příprava naprostý základ. Barn levelu 3, tři postavy levelu 100 s nabitým startujícím gearem znamenal hodně dlouhý první raidující týden. Po rozepsání raid setupů pro tři normal a dva heroic raidy bylo jasné, že večery budou hodně fialové. Za šest dní bylo po všem a vše už stálo na jediném HC po resetu. Item level je základ a po informacích z bety bylo jasné, že Mythic nebude výjimkou.

První boss byl daný, a jak bývá zvykem, svojí obtížností nezabral více než jeden pull. Poté nám Blizzard nadělil možnost si vybrat. Každý, kdo již testovat dotyčné bosse na Mythic v betě, si zvolili cestu Twin Ogron --> Brackenspore --> Tectus --> Ko'ragh --> ... První zmíněný výrazné rozdíly abilit oproti nižším obtížnostem nemá. Následující měl akorát tendence, kromě náhodného faktoru umístění vlny, houby, kytky a vlastně téměř všeho, taky zpříjemnit zážitek z progressu healerům a tankům. Brzy jsme stáli před Tectusem, který sice vypadá obtížně, ale stačí něco málo cíleně umístit jak skály, tak vlny. Naším současně posledním zabitým bossem, který je spíše o DPS, koordinaci a dalších speciálně absorbovacích mechanikách, je Ko'ragh. Jeho kuličky plné Mind Controlu, damage do raidu a absorbu, který lze prorazit pouze magickými údery. Finále toho fightu nabízí fakt, že životy bosse lze snížit už jenom physickými útoky, a tak většinou fight končí s pár přeživšími - (většinou) melee DPS a tankem.

Obrázek

Po Ko'ragovi nás čeká finále v podobě Butchera a Imperatora, který bude dle mého názoru ještě obtížný konec. Videa z killů se všemi PoV budou do konce aktuálního resetu.

Dále bych rád upozornil na nábor, který se klasicky týká všech class a speců. Hledáme především hráče, kteří rozumí své classe, jsou schopni splnit 5+/7 raidovacích dnů při progressu a mají dobrou iniciativu vůči guildě. Přihlášky můžete posílat na apply@embody-gaming.com .
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Uživatelský avatar
Scatha
Příspěvky: 243
Kontaktovat uživatele:

Re: Highmaul Mythic 5/7

Příspěvek#2 » 19 pro 2014, 02:59

[center]Dále bych chtěl ještě dodat, že kvůli prozatímní absenci hlavní stránky jsem se rozhodl psát novinky nejen sem do sekce, ale i na facebookovou stránku : Facebook Page[/center]
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron

Přihlásit se  •  Registrovat