UI

Dlouhouch

UI

Příspěvek#1 » 16 říj 2015, 10:36

https://www.youtube.com/watch?v=hU5nd506Hzs

Byl by někdo schopný identifikovat:

CAST BAR

UI FRAMES (player, target, boss)

Aick

Re: UI

Příspěvek#2 » 16 říj 2015, 11:32

framy vyzeraju ako shadowed uf ale chcelo by to dost roboty ich dostat z deafult do tohto stavu

Boning

Příspěvek#3 » 16 říj 2015, 11:57

Unit framy se daji dostat z pitbullu do takovyho stavu, ale taky je s tim nastavovani jak idiot.

Castbar vypada jako custom modifikovanej "Castbars", protoze ten normalne neukazuje to gcd.

Decoy

Příspěvek#4 » 16 říj 2015, 12:19

Framy jsou Shadowed Unit Frames, nastavit je takhle je otázka pár minut 8-)
Castbar je Gnosis. Řekl bych že tam má nad sebou 2 bary co se překrývaj: první na cast, druhý na gcd., ale to si nejsem jistý, zase tak jsem je nikdy nenastavoval.
Obrázek

Dipdap

Příspěvek#5 » 16 říj 2015, 12:48

Boss framy i raid framy se daj urcite udelat ze SUF do takovihle podoby, nikdy sem si s tim moc nehral i kdyz na boss frame je pouzivam taky.

Ten castbar se mi nezda jak Gnosis, ale je to mozny protoze verim ze tam de takovejhle udelat, opet ja ho mam jen lehce modifikovanej kvuli svejm potrebam.

Spis mi to cely pride jako naky upraveny baleni ElvUI nebo toho druhyho podobnyho lejna.
“At the age of six I wanted to be a cook. At seven I wanted to be Napoleon. And my ambition has been growing steadily ever since.”
― Salvador Dalí

“Instead of wondering when your next vacation is, maybe you should set up a life you don't need to escape from.”
― Seth Godin

Dlouhouch

Příspěvek#6 » 16 říj 2015, 16:55

Jo, už jsem to nějak dal dokopy, Decoyi kouknu se na tebou jmenovaný cast bary, mně se to podařilo nastavit v AzCastBars nakonec :-).

diky

Decoy

Příspěvek#7 » 16 říj 2015, 18:05

I kdyby to nakonec Gnosis nebyl, tak doporučuji aspoň vyzkoušet, podle mě top cast bar ;)
Obrázek

Dlouhouch

Příspěvek#8 » 16 říj 2015, 18:08

Libí se mi hodně, ale u toho GCD baru se mi nedaří nastavit ikonka spellu, co kliknu a vyvolá gcd (insanty), což mě sere ! :D

Menntos

Příspěvek#9 » 16 říj 2015, 20:01

vsak to je Elvui, staci se kouknout pod skadu

Menntos

Příspěvek#10 » 16 říj 2015, 20:03

ale hodne si s tim ten clovek musel pohrat

Zpět na