Každodenní dávka nenávisti

Terezka

Re: Každodenní dávka nenávisti

Příspěvek#61 » 19 lis 2015, 21:21

Decoy píše:RIP the Xhul'horac dream, hate y'all
Obrázek

Zkurvenci

Boning

Příspěvek#62 » 24 lis 2015, 11:44

Nenávidim zasraný nevyšukaný idioty z guildy "Wayward".

Jdu si random heroic, samozrejme everbloom. Pohoda, prvni boss dole, ja si vyskacu k magovi, oni to obihaj, tak ja zatim vycistim vsechen trash u mage,.. kdyz v tom garrison loading scren.

A prijde mi whisp "kdyz si prihlasis dung, tak hraj dung, preju pekny den".

Labant

Příspěvek#63 » 24 lis 2015, 12:14

Boning píše:Nenávidim zasraný nevyšukaný idioty z guildy "Wayward".

Jdu si random heroic, samozrejme everbloom. Pohoda, prvni boss dole, ja si vyskacu k magovi, oni to obihaj, tak ja zatim vycistim vsechen trash u mage,.. kdyz v tom garrison loading scren.

A prijde mi whisp "kdyz si prihlasis dung, tak hraj dung, preju pekny den".

:lol: :lol: :lol: to te nauci prestat si z toho delat single player :lol: :lol: :lol:
When I grow up, I want to be a teddybear, with grizzly teeth, and horns, and a large plasma cannon!

Dipdap

Příspěvek#64 » 24 lis 2015, 12:20

Setris cas tak di do pici, to nedavali tam dole bez tebe.
“At the age of six I wanted to be a cook. At seven I wanted to be Napoleon. And my ambition has been growing steadily ever since.”
― Salvador Dalí

“Instead of wondering when your next vacation is, maybe you should set up a life you don't need to escape from.”
― Seth Godin

Repsoll

Příspěvek#65 » 24 lis 2015, 13:25

Mě jednou čuračci z noname DT guildy rank 9999999999 ještě na pandě řekli, že nestíhaj tempo a jestli nezačnu pullovat jen jeden pack tak mě kicknou. Prej z toho nemaj ten experience když jsou pořád mrtví nebo jen běžej. Tak jsem jim řekl ať třeba leavnou a chainpulloval jsem aby mě nemohli kicknout. Stáli na začátku AFK s tim, že mě hrozně zasabotujou a když jsem zabil lasta tak řekli, že si budou stěžovat vedení mé guildy :D Takovéhle zmrdy střílet na potkání.
Obrázek

Menntos

Příspěvek#66 » 24 lis 2015, 13:58

Repsoll píše:Mě jednou čuračci z noname DT guildy rank 9999999999 ještě na pandě řekli, že nestíhaj tempo a jestli nezačnu pullovat jen jeden pack tak mě kicknou. Prej z toho nemaj ten experience když jsou pořád mrtví nebo jen běžej. Tak jsem jim řekl ať třeba leavnou a chainpulloval jsem aby mě nemohli kicknout. Stáli na začátku AFK s tim, že mě hrozně zasabotujou a když jsem zabil lasta tak řekli, že si budou stěžovat vedení mé guildy :D Takovéhle zmrdy střílet na potkání.

:DDDDDDD

noxak

Příspěvek#67 » 01 pro 2015, 12:37

Nesnáším Vánoce

Decoy

Příspěvek#68 » 01 pro 2015, 13:15

Nesnáším chlast
Obrázek

Boning

Příspěvek#69 » 01 pro 2015, 15:19

Decoy píše:Nesnáším chlast

co to bylo na snapchatu? :D :D

Decoy

Příspěvek#70 » 01 pro 2015, 19:53

Boning píše:
Decoy píše:Nesnáším chlast

co to bylo na snapchatu? :D :D

Tam toho bylo víc :D random peklo
Obrázek

Dipdap

Příspěvek#71 » 03 pro 2015, 13:23

Nenavidim vsechny americky primadony na twitteru co tam nonstop spamujou jak si honej sulinky v novym buildu Alphy, vcetne uplne useless lidi. A ja sem tu hyplej jak natazeny nadopovany sloni brko plny plodnyho semene co kdyz nevystreli do dvou hodin tak erupce v mejch varlatech posune Evropsky tectonicky desky, ze se napojej na ty Americky a mozna to pak dostanem taky kdyz budem ze stejnyho kontinentu.
“At the age of six I wanted to be a cook. At seven I wanted to be Napoleon. And my ambition has been growing steadily ever since.”
― Salvador Dalí

“Instead of wondering when your next vacation is, maybe you should set up a life you don't need to escape from.”
― Seth Godin

ogarr

Příspěvek#72 » 03 pro 2015, 14:55

Dipdap píše:Nenavidim vsechny americky primadony na twitteru co tam nonstop spamujou jak si honej sulinky v novym buildu Alphy, vcetne uplne useless lidi. A ja sem tu hyplej jak natazeny nadopovany sloni brko plny plodnyho semene co kdyz nevystreli do dvou hodin tak erupce v mejch varlatech posune Evropsky tectonicky desky, ze se napojej na ty Americky a mozna to pak dostanem taky kdyz budem ze stejnyho kontinentu.

Ja som vcera cumel na Bajheeru jak hral wara a ten kokot s makeupom na ksichte namiesto toho aby skusal Rampage a Odyn's Fury tam hodinu spamoval Whirlwind a potom switchol na huntra. Cyka blyat pizdec.
Obrázek

Dipdap

Příspěvek#73 » 04 pro 2015, 11:25

Fakt me prca ze takovejhle retard dostane alphu bros, watafak is that shit! typek uplne clueless, no effort, no education before hand... Typek hodi za pul hodiny dva vampiric touche, jeho nejsilnejsi spell co by ho i healoval, misto toho tam flayuje only a pobiha tam jak retard uplnej, pak se divi co vedle nej nekdo casti co on nema, ani nevi ze mu to zapina nakou formu, a quest co bys dal za 6 min i s Lorem tak on dela pres pul hodiny... Disgrace to both living and the dead for fuck sake, Why (old-)god whyyyyyyyy. Ty pico na to se neda ani divat, me je trapne za nej... a halvne ze lets pick Auspicious Spirits those are cool! FAK FAK FUCK FJAKFAKFAL

https://www.youtube.com/watch?v=CayovXMOGSU
― Salvador Dalí

― Seth Godin

CasualBro

Příspěvek#74 » 04 pro 2015, 11:37

Dipdap píše:Fakt me prca ze takovejhle retard dostane alphu bros, watafak is that shit! typek uplne clueless, no effort, no education before hand... Typek hodi za pul hodiny dva vampiric touche, jeho nejsilnejsi spell co by ho i healoval, misto toho tam flayuje only a pobiha tam jak retard uplnej, pak se divi co vedle nej nekdo casti co on nema, ani nevi ze mu to zapina nakou formu, a quest co bys dal za 6 min i s Lorem tak on dela pres pul hodiny... Disgrace to both living and the dead for fuck sake, Why (old-)god whyyyyyyyy. Ty pico na to se neda ani divat, me je trapne za nej... a halvne ze lets pick Auspicious Spirits those are cool! FAK FAK FUCK FJAKFAKFAL

https://www.youtube.com/watch?v=CayovXMOGSU

Casual bois everywhere :evil:

Rustfizzle

Příspěvek#75 » 04 pro 2015, 22:26

Nenávidím ženské, které odmítají využít poznatků třetího tisíciletí - konkrétněji řečeno, nenávidím ženské, které menstruují. Normální inteligentní ženská si nechá do jedné nebo druhé ruky dát implantát, který ji od toho osvobodí, jenže většina jich řekne "NE! Já CHCI být periodicky naprosto nesnesitelná.".........................................
Long rule Bashar al-Assad, protector of Syria and savior of the nation!

Zpět na