Blackrock Foundry 8/10

Uživatelský avatar
Scatha
Příspěvky: 243
Kontaktovat uživatele:

Blackrock Foundry 8/10

Příspěvek#1 » 19 úno 2015, 00:49

První reset je za námi a my si poprvé mohli říct, že jsme tomu dali mnohem, mnohem víc než kdykoliv předtím. V minulosti nebylo zvykem věnovat raidu 14 hodin denně v pěti po sobě jdoucích dnech.
Usilí se vyplatilo. Podařilo se nám zabít 8/10 bossů, které si pro nás Blizzard připravil a tím vyskočit na 29. místo světového pořadí.
K jednotlivým bojům ve zkratce. Jsou obtížností skutečně vyrovnané. Od plácačky na Hans'gar and Frenzok až po zergování rukou u Kromoga. Za jeden z nejakčnějších figtů aktuálního progressu pak považujeme pěkně designované vlaky. U ostatních jsme se pak moc nezdržovali. Šlo většinou o nacvičení jednoduché mechaniky a rychlý kill. The Iron Maidens padli v poslední večer resetu po více jak 170 wipech. 8/10 M down.
Před námi je další technický fight. The Blast Furnace a poslední boss instance Blackhand, kterého zatím nezabila ani jediná světová guilda.
Držte nám palce v dalších bojích s instancí Blackrock Foundry.
Embody-Gaming

Obrázek
Obrázek
Obrázek

https://www.facebook.com/EmbodyGaming
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron

Přihlásit se  •  Registrovat