Embody statement

Dipdap

Embody statement

Příspěvek#1 » 11 srp 2014, 13:53

Vážení čtenáři,

jsme bombardováni otázkami ohledně ukončení působení v Black Division, a tak bych rád zveřejnil tento můj osobní statement:

Poslední rok jsem vedl dosavadní přední českou guildu Black Division, (last tier T16 CZ/SK R1, WEST R37) se kterou jsem se rozhodl přerušit spolupráci kvůli rozdílným praktikám a plánum do budoucnosti s majiteli guildy. Jsem rád, že jsem toho mohl být součástí, protože jsem zde zažil spoustu zajímavých chvil a poznal spoustu lidí. Tímto ale ukončuji svoje působení na poli BD. Bohužel to momentálně znamená pozastaveni in-game aktivit a raidovani guildy. Většinu raideru, včetně mě, můžete nalézt v nově založené guilde Embody, které se nyní budu věnovat a průběžně zveřejňovat bližší informace. Guildu naleznete na serveru Drakthul-EU a sledovat ji můžete na Embody-gaming.com.

Embody Guild – Drakthul-EU je založena za účelem vrcholného progressu ve světovém měřítku a snahy přinést a oživit World of Warcraft cz/sk komunitě.

Od každého hráče je vyžadovaná hluboká znalost hry a především své classy a role, profesionalita a chuť, a zajištění potřebného času vyžadovaného k dosažení společných cílů.

V blízké budoucnosti bych chtěl aby mezi naše aktivity zapadalo streamování aktualního (I outdated) kontentu, všech challenging věcí která hra momentálně obsahuje nebo v blízké budoucnosti přinese. Nadále pořádání in-game eventů, theorycraft support, přinášení informací na české i zahraniční scéně, poradenství a více.

Tímto bych ještě chtěl poděkovat všem kteří mě podporují a pomáhají mi tuto myšlenku uskutečnit.

Dipdap
“At the age of six I wanted to be a cook. At seven I wanted to be Napoleon. And my ambition has been growing steadily ever since.”
― Salvador Dalí

“Instead of wondering when your next vacation is, maybe you should set up a life you don't need to escape from.”
― Seth Godin

Zpět na